TIKLA ARA

Türksat Kablo Aramıza Hoşgeldin Kampanyası

Kobilere Özel İnternet Kampanyası

Kobilere Özel olarak tasarlanmış 24 ay tahhütlü internet paketleri.

Taahhütlü aboneliğin taahhüt süresinden önce feshedilmesi halinde fesih tarihine kadar sağlanan indirim veya diğer faydaların toplam tutarıyla taahhüt süresinin kalan dönemleri için henüz tahakkuk etmemiş paket bedellerinin toplam tutarından abone lehine olan tutar aboneye fatura edilir. Taksitli olarak satılan cihazların kalan toplam taksit bedeli erken fesih ceza bedeline ek olarak fatura edilir.

Cihaz olarak ZTE H267 modemi olacak olan ADSL/VDSL hizmeti 12 ay boyunca aylık vergiler içinde olmak üzere 15 TL olarak ücretlendirilir.

Taahhütlü olan paketlerde aktivasyon ücreti alınmayacaktır.

Statik IP aylık ücreti vergilerde dahil olmak üzere 4,90 TL olacaktır.

Bu pakette akşam 7 ve sabah 7 saatler arasında 1 Mbps kadar düşen hız, VDSL paketlerde 2 Mbp'dir.

KOBİ-NET tüm gün ve KOBİ-NET tüm gün maksi İnternet Paketlerinde AKN aşımında bağlantı hızı bir sonraki döneme kadar 3 Mbps’a düşmektedir.

Abonenin önceki operatöründeki taahhüdünü bozarak TurkNet’e gelmesi durumunda oluşacak erken tahhüt bozma bedeli tutarı taahhüt süresi boyunca eşit tutarlar olarak fatura altı indirim ile karşılanır. Tahhüt bozma bedeli sadece internet hizmeti kapsamındaki cayma bedellerini kapsar, cihaz ve benzeri hizmetler için tahhüt bozma bedeli karşılanmaz (Örneğin müşteri KOBİ-NETgündüz paketi alarak 24 ay taahhütle TurkNet abonesi olduysa ve önceki operatörü de 800 TL’lik erken fesih ceza bedeli faturaladıysa bu bedelin 250 TL’lik kısmı 24 ay boyunca eşit tutarlar halinde faturada indirim olarak yansıtılır. Örneğin müşteri KOBİ-NETgündüz paketi alarak 24 ay taahhütle TurkNet abonesi olduysa ve önceki operatörü de 100 TL’lik erken fesih ceza bedeli faturaladıysa bu bedelin 100 TL’lik kısmı 24 ay boyunca eşit tutarlar halinde faturada indirim olarak yansıtılır.)

FİYATLAR:

* KOBİ-NET Gündüz (AKN'siz) paketinde internet bağlantı hızı 19:00 - 07:00 saatleri arasında 1 Mb'e kadardır.

ADSL veya abonelerin lokasyonundaki altyapıya göre sağlanabilecek en yüksek download(yükleme) hızına sahip VDSL hizmeti sunulur. Sunulabilecek ADSL ve VDSL hızları aşağıdaki gibidir:

Ara Abone Ol: 0(212) 942 21 10

Hemen Başvur

 

Etiketler: Kobilere Özel İnternet Kampanyası, TurkNet Sınırsız İnternet, TurkNet İnternet

Kampanyalar