TIKLA ARA

Türknet Müşteri Hizmetleri

Türknet Müşteri Hizmetleri

Kurumsal Hizmetler Hesap Yönetimi (CCO) :     

Bu sistem, TurkNet’in kurumsal hizmetlerinin yönetimi ile ilgili birçok işlemin online olarak gerçekleştirilebildiği ve TurkNet kurumsal müşterilerine özel bir elektronik hesap yönetim platformudur. CCO sayesinde müşterilerimiz istedikleri zaman online olarak sisteme girerek, yeni hesap oluşturma, eski hesapları kapatma, irtibat bilgilerini değiştirme, kullanım grafiklerini izleyebilme gibi işlemleri kendileri yapabiliyorlar, firma bilgisi, kullanım detayları, fatura gibi bilgileri her an görüntüleyebiliyorlar.

7 x 24 TurkNet Kurumsal Destek Hattı :

TurkNet, tüm müşterilerine 24 saat kesintisiz olarak telefonla teknik destek sağlamaktadır.

Yılda 365 gün - 24 saat boyunca çalışan 0 212 355 17 17 numaralı TurkNet Kurumsal Destek Hattı’nı arayan müşteriler, bilgi isteği, acil müdahale isteği, bağlantı sorunları ve tüm teknik konular ile ilgili olarak Kurumsal Destek Hattı'nda görevli mühendisler ile görüşerek yardım alabilirler.

CCNA sertifikalı Kurumsal Destek Hattı  kadromuz özenle seçilmekte ve müşterilerimizin telefonlarını karşılayarak sorunun hızlıca çözülmesinde önemli rol oynamaktadır.

Destek Takip Sistemi (Trouble Ticketing) :

nternet servis sağlayıcı firmalar arasında ilk kez TurkNet’in uygulamaya başladığı  bu sistem, 7x24 müşteri desteği sağlarken işlerin tam, eksiksiz ve çabuk yürümesini mümkün kılar. Bu sistem sayesinde müşterinin ilettiği her türlü problem, uzman kadro tarafından kayıt altına alınarak  en kısa sürede ve en etkili şekilde çözülür.

Sistemin işleyişi şu şekilde özetlenebilir:

TurkNet Kurumsal Destek Hattı’nı arayan bir müşteri için ilk olarak bir ‘destek kaydı’ açılır ve müşteriye bir ‘takip numarası’ verilir. Destek kaydı, problem ile ilgili olan uzman tarafından üstlenilir. İşi üstlenen uzman, problemi analiz eder ve çözümler. Problemin kendi bölümü ile ilgili olmaması durumunda, diğer ilgili birimlere destek kaydı iletilir. Diğer birimdeki uzman daha önce yapılan tüm işlemleri görebilir ve problemin çözümü için gereken çalışmayı yapar. Çözüme ulaştırılan her problem ile ilgili kayıt, problemin sebebi ve çözüm şekli belirtilerek müşteriden onay alınarak kapatılır.

Müşterilere, destek kayıtları ile ilgili tüm aşamalar hakkında, kendisine sistem tarafından otomatik olarak ulaştırılan e-posta yoluyla bilgi verilir.

Bu bilgilerin e-posta yoluyla müşteriye iletilmesinin yanında, müşteri kendisine verilen takip numarası ile problemin hangi aşamada olduğunu online olarak http://cco.turk.net adresinden de güncel olarak takip edebilir.

Ayrıca yine bu adresten müşteriler elektronik ortamda TurkNet Kurumsal Destek Hattı’nı aramadan da destek kaydı açabilirler. Bu yola açılan kayıtlar da aynen diğerleri gibi işlem görür ve en kısa sürede uzman kadromuz tarafından hızla çözümlendirilir.

Türknet Müşteri İlişkileri Yöneticileri :

TurkNet kurumsal müşterilerine bir "Müşteri İlişkileri Yöneticisi -MİY" atıyor.

Bu kadrodaki uzmanlarımız, projenin çalışır hale gelmesinin ardından Müşteri`nin servis sonrasındaki tüm ihtiyaçları ile direkt olarak ilgileniyor, TurkNet-Müşteri arasındaki trafiği yönetiyor. Müşteri`nin gelişen ihtiyaçlarını takip ediyor, önerilerde bulunuyor ve yeni teknolojileri tanıtıyor. Bu şekilde kurumsal Müşterilerimiz, çok daha hızlı ve kolay olarak TurkNet’te bir yetkiliye ulaşabiliyor, ihtiyaç ve isteklerini kolayca aktarıp çözüme kavuşturabiliyor.

TurkNet Servis Seviyesi Garantileri (SLA)  :

Kurumsal Internet servislerinin müşterilerimiz için ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kullanıcılarımıza çok önemli garantiler veriyoruz. Kullanıcıların her zaman TurkNet’ten en iyi servisi aldığından emin olmasını ve güven duymasını sağlayan bu garantilere biz "TurkNet Servis Seviyesi Garantileri" (TurkNet SLA - TurkNet Service Level Agreement) diyoruz.

Türkiye'de Servis Seviyesinde Garantiler ile kurumsal Internet hizmetinin sağlandığı bu ilk uygulama ile belirlenmiş olan garantilerin yerine gelmemesi halinde kurumsal müşterilerimizin hesaplarını kredilendiriyoruz.

Türknet Bilgilendirme Servisleri :

TurkNet Müşterilerine verdiği hizmeti daha kaliteli hale getirmek için bir çok konuda bilgilendirme servislerini hayata geçirmiştir. Bu şekilde Müşterilerimizin şirketimiz bünyesinde yapılan işlemlerden haberdar olması ve bir çok konuda da gerçek zamanlı olarak şirketkayıtları izleyebilmesi üzerine kurulan sistemde;

    * Türknet müşterilerine kesilen fatura detaylarının elektronik posta ile önceden belirlenen kişilere gönderilmesi

    * Müşterilerimizin teknik sorunları ile ilgili yapmış oldukları başvurulara ait tüm kayıtların gerçek zamanlı olarak online olarak müşterilerimiz tarafından izlenebildiği gibi,  yine her detay için önceden belirlenen kişi(ler)e elektronik posta ile bilgi gönderilmektedir.

    * Bazı hat kiraları ile ödeme bilgileri İstanbul bölgesindeki müşterilerimize hatırlatma mesajı olarak gönderilmektedir.TurkNet Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: TurkNet Adsl Duyurular

Etiketler: turknet , turknet adsl , turknet iletişim , turknet müşteri hizmetleri , turknet adsl kota ,

Kampanyalar